خبر از توسعه زیرساخت‌های گردشگری و توریستی جم

چهارشنبه 22 آبان 1392 09:40 ق.ظنویسنده : admin

 

شهردار جم از توسعه زیرساخت‌های گردشگری و توریستی جم خبر داد.

سید احمد علمداری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جم اظهار داشت: عمران و آبادانی شهر نیازمند همکاری و همراهی مردم و دستگاه‌های اجرایی است و شهرداری با همکاری سایر ارگان‌ها و نهادها می‌تواند زمینه توسعه و عمران شهری را فراهم کند.

وی افزود: به تمام مناطق شهر جم سرکشی می‌کنیم و با نقاط ضعف و قوت شهر آشنا هستیم و برای رفع مشکلات و کاهش دغدغه‌های شهروندان نهایت تلاش را به کار گرفته‌ایم.

 توسعه زیرساخت‌های گردشگری و توریستی جم

شهردار جم خاطرنشان کرد: زیرسازی آسفالت کوچه‌ها و معابر، اجرای پیاده روسازی خیابان‌ها و معابر و اصلاح و توسعه فضای سبز در جم از جمله برنامه‌های مهم و زیرساختی است که به زودی عملیاتی می‌شود.

علمداری تصریح کرد: اجرای دیوار حفاظتی و پیاده روسازی بلوار دسترسی به تپه چگاسه و روشنایی معابر و پیاده روسازی و روکش آسفالت خیابان فاضل جمی نیز از جمله پروژه‌های عمران شهری شهرداری جم است که به تدریج عملیاتی می‌شوند.

وی تاکید کرد: اعتباری بالغ بر 16 میلیارد ریال برای انجام مراحل قانونی و مشخص شدن پیمانکاران پروژه‌های ذکرشده در نظر گرفته‌ایم و به زودی با مشخص شدن پیمانکار عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود.

شهردار جم از توسعه زیرساخت‌های گردشگری و توریستی جم خبر داد و گفت: شهر جم دارای قابلیت ارزنده‌ای در جذب توریست است و به ویژه در ایام نوروز میزبان جمع کثیری از مردم مناطق مختلف ایران و جهان است.

علمداری یادآور شد: با توسعه زیرساخت‌های گردشگری می‌توانیم میزبان خوبی برای مهمانان در تمام ایام سال باشیم و امیدوارم در این مسیر به موفقیت لازم برسیم.


برچسب ها: عمران و آبادانی شهر جم ، توسعه زیرساخت‌های گردشگری و توریستی جم ، زیرسازی آسفالت کوچه‌ها و معابر ، اجرای پیاده روسازی خیابان‌ها ، جذب توریست ،
دنبالک ها: اخبار استان های جنوبی ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 22 آبان 1392 09:43 ق.ظ

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات