همکاری 3 هزار پلیس‌یار محرم در البرز با نیروی انتظامی

چهارشنبه 22 آبان 1392 10:36 ق.ظنویسنده : admin

 

فرمانده نیروی انتظامی استان البرز گفت: در دهه نخست محرم امسال 3 هزار پلیس‌یار محرم نیروی انتظامی را برای حفظ نظم مراسم عزداری همراهی کردند.

احمدعلی گودرزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: مردم ولایی و عاشق اهل بیت (ع) ایران اسلامی به ویژه استان البرز هر ساله با فرارسیدن محرم و صفر اقامه عزا کرده و در سوگ سید و سالار شهیدان سیاهپوش می‌شوند.

وی تصریح کرد: در این ایام به ویژه دهه اول و دوم محرم، مراسم سوگواری و عزاداری ویژه‌ای توسط هیئت‌های مذهبی، تکایا و حسینه‌ها اجرا و دسته‌های سینه‌زنی و زنجیرزنی در محلات آئین‌های سوگواری و عزاداری را برگزار می‌کنند.

خبرگزاری فارس: همراهی 3 هزار پلیس‌یار محرم در البرز با نیروی انتظامی

فرمانده نیروی انتظامی استان البرز افزود: یکی از مهمترین اولویت‌های پلیس در ماه محرم حفظ و تامین امنیت مردم عزادار و سوگوار است و برای تحقق این مهم برنامه‌های مهمی در محرم امسال از سوی نیروی انتظامی استان انجام شد.

گودرزی افزود: خوشبختانه با همکاری و تعامل خوب مردم و پلیس تا امروز امنیت کامل مراسم عزاداری در استان البرز تامین شده و برنامه‌های معنوی و مذهبی شهروندان سوگوار البرزی با نظم خوبی برگزار شده است.

وی اظهار داشت: در اجرای این برنامه‌ها طرح پلیس یار محرم جایگاه ویژه‌ای برای ما داشت به صورتی که در این طرح مدیران حسینه‌ها، تکایا و هیئت‌ها دخالت مستقیم داشته و پلیس با همکاری آنها و اعضای هیئت‌ها برای برقراری نظم و امنیت عزاداران تلاش کرد.

*آمادگی کامل پلیس در روزهای تاسوعا و عاشورا

این فرمانده ارشد پلیس گفت: پیش از آغاز دهه نخست محرم، با مدیران هیئت‌ها هماهنگی لازم صورت گرفت و در مجموع 3 هزار پلیس یار محرم نیروی انتظامی استان البرز را در این ایام همراهی کردند.

گودرزی با بیان اینکه بیش از 2 هزار و 500 هیئت مذهبی در استان البرز طی روزهای اخیر برنامه‌های عزاداری و سوگواری اجرا کردند، گفت: خوشبختانه شاهد نظم خوبی در برگزاری برنامه‌های عزاداری در استان البرز برقرار است و این امر با تعامل و همکاری مستقیم نیروی انتظامی با هیئت‌های مذهبی به ویژه پلیس یار محرم که از میان خود هیئت‌ها معرفی شده‌اند،‌ تحقق یافته است.

گودرزی در پایان با اشاره به فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی گفت: در این دو روز پلیس استان البرز در آمادگی کامل قرار داشته و امیدواریم هیئت‌های مذهبی نیز ما را در برقراری نظم مانند روزهای گذشته یاری کنند.


برچسب ها: 3 هزار پلیس‌یار محرم در البرز ، حفظ نظم مراسم عزداری ، مردم ولایی و عاشق اهل بیت (ع) ، فرارسیدن محرم و صفر ، یکی از مهمترین اولویت‌های پلیس در ماه محرم ، حفظ و تامین امنیت مردم عزادار و سوگوار ،
دنبالک ها: اخبار استان های شمالی ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 22 آبان 1392 10:40 ق.ظ

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات